Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.

Prawo jazdy - wygoda i konieczność współczesnego ś

Artykuły powiązane: kurs na prawo jazdy, kwalifikacja wstępna, szkoła nauki jazdy

W dobie, kiedy dostępność samochodów jest w zasadzie nieograniczona, posiadanie prawa jazdy jest nie tylko wygodą, ale niekiedy także koniecznością. Stąd i kurs na prawo jazdy cieszy się niezwykłą popularnością. O prawo jazdy, uprawniające do kierowania samochodami osobowymi może się starać każda pełnoletnia osoba, posiadająca orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uczestniczenia w ruchu drogowym. Chętni, by posiadać dokument, uprawniający do kierowania autem powinni najpierw wybrać szkołę nauki jazdy. Szkoła nauki jazdy zagwarantuje szkolenia teoretyczne...

Opublikowany przez Agnieszka | 2018/07/19