Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Gry ponadpokoleniowe - opłaca się w każdym wieku!

Artykuły powiązane: dzieci, edukacja

(...) Nauka gry w szachy opłaca się w każdym wieku! Gra w szachy staje się ostatnio popularna na nowo! Jak wykazują badania naukowe, to niezwykle efektywny sposób, aby rozwijać zdolności z zakresu matematyki czy innych nauk ścisłych. Dzieci i młodzież grający w królewską grę zwykle są zdolniejsi i mają lepsze wyniki w nauce od swoich rówieśników. Nic dziwnego, że kraje członkowskie zdecydowały się na wprowadzenie zajęć szachowych do szkół w ramach nauczania początkowego. Szachy dla początkującychDzieci w wieku przedszkolnym chętnie uczą się poprzez zabawę jest to najlepszy czas, aby zaczęły przyswajać zasady gry w szachy. Jeśli nie mają umysłu ścisłego, może im to ułatwić późniejszą naukę matematyki czy fizyki. Kurs szachowy będzie świetnym pomysłem warto zapoznać się z ofertą i zapisać malucha na pierwsze spotkanie. W warszawie takie spoktania organizuje szkoła ECS (szkolaszachowa.pl).Dziecko (...)

Opublikowany przez Alicja | 2018/01/24

Gry ponadpokoleniowe - opłaca się w każdym wieku!

Przedszkole

Artykuły powiązane: dzieci, edukacja, nauka, przedszkole, szkoła, zabawa, zabawki

(...) Wybór przedszkola dla dziecka to jeden z najważniejszych wyborów w życiu. Może wydawać się to dziwne, ale to, w jakim przedszkolu znajdzie się nasze dziecko, będzie miało wpływ na całe jego życie. Wielu ekspertów wypowiada się w (...)

Opublikowany przez Norbert | 2017/11/08

Przedszkole