Kategorie

Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Opublikowany przez Cecylia | 2012/12/04

Gdzie się uczyć angielskiego?
Szkoła angielskiego w Sosnowcu korzysta z najnowszych i polecanych wydawnictw, materiałów dydaktycznych i autorów,  nowoczesnego sprzętu audio-wizualnego oraz nowoczesnych komputerów.
Szkoła języka angielskiego z Sosnowca oferuje kursy językowe dla dzieci szkolnej, dorosłych, najmłodszych i młodzieży.
Nauczanie języka angielskiego w firmie Duncan prowadzone jest w komfortowym otoczeniu, przyjaznej atmosferze, bogato wyposażonych salach wykładowych, dzięki czemu nauka staje się bardziej skuteczniejsza i przystępna.
Szkoła angielskiego w Sosnowcu prowadzi naukę głównie poprzez słuchanie oraz mówienie a potem poprzez czytanie oraz pisanie. Lekcje są urozmaicone przeróżnymi ćwiczeniami angażującymi uczących się umysłowo i fizycznie.
Szkoła Duncan pokazuje nowatorską formę nauczania angielskiego dla każdego, dlatego że miejsce kursu stanowi blisko położona osiedlowa szkoła i nie nie ma potrzeby dojeżdżać do centrum Sosnowca.
Oferta szkoły języka angielskiego obejmuje: angielski dla młodzieży, angielski dla dzieci, indywidualne lekcje angielskiego, szkolenia językowe dla firm oraz instytucji.
Szkoła języka angielskiego w mieście Sosnowiec prowadzi lekcje 2 razy w tygodniu. Grupy przedszkolne mają zajęcia po 45 minut, dorośli po 90 min, młodzież szkolna po 60 minut.

Fotografie:


angielski
szkolenia językowe
kursy językowe