Kategorie

Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Opublikowany przez Aneta | 2018/05/25

Jak zostać specjalistą IT?
IT to szerokie pole do popisu dla osób zajmujących się komputerami, sprzętem oraz oprogramowaniem.

Jak każdy inny zawód, tak i ten wymaga bycia na czasie, a pomóc w tym mogą specjalistyczne szkolenia.

Szkolenia IT
W Polsce szkolenia IT prowadzone są przez kilkadziesiąt różnych firm, warto jednak podkreślić, że niektóre specjalizują się w konkretnych obszarach informatyki. Można więc znaleźć szkolenia techniczne, dotyczące infrastruktury, jak również szkolenia związane z zakładaniem i obsługą serwerów, a także dotyczące inżynierii oprogramowania. Swego czasu dość popularne były szkolenia związane z zakładaniem i obsługą stron, jednak ich popularność zmniejszyła się znacznie od czasu rozpowszechnienia darmowych narzędzi do tego typu działań.
Szkolenia z zakresu informatyki to także obsługa konkretnych, złożonych narzędzi - jak oprogramowanie CAD czy graficzne (z Photoshopem na czele).

Szkolenia IBM
Inny rodzaj szkoleń, szkolenia IBM, przeznaczone są przede wszystkim dla firm i pod katem działań biznesowych. Tu można znaleźć takie specjalistyczne oferty jak systemy i platformy do wirtualizacji, szkolenia w obsłudze systemów Linux, iBM I czy iOS, a także systemów ochrony i bezpieczeństwa danych. Szkolenia tego typu obejmują każdy aspekt danej działalności - zaczynając od poprawnej instalacji, kończąc na zarządzaniu i konfigurowaniu pod konkretne potrzeby.

Które szkolenie wybrać?
Na rynku znajduje się taka ilość wszelkich szkoleń (np. na https://academy.techdata.com/pl/vendor/veeam/training/), że użytkownik bez trudu znajdzie odpowiadające jego własnym potrzebom. Ich koszt uzależniony jest m.in. od ilości lekcji w danym kursie oraz długości trwania każdej z nich. Warto jednak zainwestować, ponieważ certyfikat zyskany dzięki szkoleniu może otworzyć drogę do dobrze płatnej pracy.

Fotografie:


nauka
szkoła
kształcenie
szkolenia
it