Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Porozumieć się ze współpracownikami

Artykuły powiązane: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) W świecie biznesu coraz mocniej dochodzi do głosu fakt, że efektywność to nie tylko abstrakcyjne pojęcie. Zależy ona bardzo mocno od kondycji psychicznej pracowników i ich wzajemnych relacji - czym lepiej zespół potrafi się porozumiewać, tym lepiej pracuje.Z tego powodu coraz więcej przełożonych decyduje się nie tylko na tradycyjne szkolenia biznesowe. Widać coraz większą świadomość w zakresie efektywnej pracy w zespołach, dlatego w planowaniu rozwoju (...)

Opublikowany przez Paweł | 2016/04/25

Porozumieć się ze współpracownikami

Nauka przed ważnymi egzaminami

Artykuły powiązane: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) Matura czy egzamin gimnazjalisty wymagają solidnego przygotowania. To w końcu od nich zależy nasza przyszłość! O czym nie można zapomnieć? Jak się przygotowywać?S jak systematycznośćNiestety, ale z tym jest przeważnie największy problem. W końcu wydaje nam się, że skoro do egzaminu jeszcze rok, to będzie jeszcze masę czasu, aby się przygotować. Tymczasem ten czas szybko mija, a my zostajemy ze stertą nieprzerobionego materiału. (...)

Opublikowany przez Norbert | 2015/09/03

Nauka przed ważnymi egzaminami

Wyższe kompetencje - lepsza praca

Artykuły powiązane: edukacja, kursy, nauka, szkoła, szkolenia

(...) informatyków jak również dla osób nie związanych z informatyką. Personel biorący udział w warsztatach szybciej realizuje wyznaczone zadania i przejawia lepszą efektywność. Niemożliwe jest wymienić w pojedynczym artykule wszystkie korzyści, zwłaszcza, że nie chcielibyśmy się koncentrować na konkretnym przypadku. Jak wykazują obserwacje udział w kursach IT jest korzystne zarówno dla zatrudniającego, jak również zatrudnionego. Dynamiczny wzrost odnotowują również wszystkie formy doskonalenia językowego, a (...)

Opublikowany przez Paweł | 2012/12/19

Wyższe kompetencje - lepsza praca