Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Znajomość języków obcych w firmie

Artykuły powiązane: edukacja, kursy językowe, nauka, szkoła, szkolenia językowe

(...) sukces tych firm składa się w dużej mierze umiejętność posługiwania się językiem obcym przez pracowników firmy. To pracownicy są wizytówką właściciela przedsiębiorstwa - płynne posługiwanie się językiem obcym będzie więc świadectwem rzetelności i jakości (...)

Opublikowany przez Aneta | 2014/02/09

Znajomość języków obcych w firmie

Gdzie się uczyć angielskiego?

Artykuły powiązane: angielski, kursy językowe, szkolenia językowe

(...) wyposażonych salach wykładowych, dzięki czemu nauka staje się bardziej skuteczniejsza i przystępna.Szkoła angielskiego w Sosnowcu prowadzi naukę głównie poprzez słuchanie oraz mówienie a potem poprzez czytanie oraz pisanie. Lekcje są urozmaicone przeróżnymi ćwiczeniami angażującymi uczących się umysłowo i fizycznie.Szkoła Duncan pokazuje nowatorską formę nauczania angielskiego dla każdego, dlatego że miejsce kursu (...)

Opublikowany przez Cecylia | 2012/12/04

Gdzie się uczyć angielskiego?