Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Jak zostać specjalistą IT?

Artykuły powiązane: it, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia

(...) darmowych narzędzi do tego typu działań.Szkolenia z zakresu informatyki to także obsługa konkretnych, złożonych narzędzi - jak oprogramowanie CAD czy graficzne (z Photoshopem na czele).Szkolenia IBMInny rodzaj szkoleń, szkolenia IBM, przeznaczone są przede wszystkim dla firm i pod katem działań biznesowych. Tu można znaleźć takie specjalistyczne oferty jak (...)

Opublikowany przez Aneta | 2018/05/25

Jak zostać specjalistą IT?

Wybór idealnej szkoły

Artykuły powiązane: edukacja, kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) dużo lepiej wyposażone od szkół publicznych. Dzieci mogą korzystać z wielu ciekawych materiałów dydaktycznych. Ma to bezpośredni wpływ na ich rozwój. Oczywiście pytanie jakie można sobie postawić, to którą szkołę wybrać. W pierwszej kolejności warto zapytać o opinie (...)

Opublikowany przez Wanda | 2018/03/12

Wybór idealnej szkoły

Przedszkole

Artykuły powiązane: dzieci, edukacja, nauka, przedszkole, szkoła, zabawa, zabawki

(...) rozwój. Niektórzy rodzice decydują się, aby mama pozostała w domu z dzieckiem. Jest to oczywiście bardzo dobre rozwiązanie. Niektórzy rodzice zatrudniają nianię, a jeszcze inni od najmłodszych lat powierzają dziecko placówkom takim (...)

Opublikowany przez Norbert | 2017/11/08

Przedszkole

Nowe dyrektywy i odpowiednie szkolenia

Artykuły powiązane: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) uznane fimry szkoleniowe, jak np. DEKRA. Praktyczne aspekty dyrektywy wymagają tego, aby osoby odpowiedzialne za jej skuteczne funkcjonowanie mogły w pełni zrozumieć proponowane zmiany i wcielić je w życie firmowe tak aby twórca dyrektywy miał pewność, że działa ona prawidłowo. Nowa dyrektywa ciśnieniowa to przykład jednej ze zmian wprowadzanych nagle i wymagających od pracowników szybkiego do niej przystosowania. Pracując w dziale normatywnym, gdzie ciągle mamy do czynienia ze (...)

Opublikowany przez Cecylia | 2016/12/19

Nowe dyrektywy i odpowiednie szkolenia

Czym się kierować wybierając przedszkole?

Artykuły powiązane: nauka, przedszkole, szkolenia, wykształcenie

(...) Każdy rodzic prędzej, czy później musi pogodzić się z tym, że jego dziecko zaczyna dorastać. Dlatego każdy ważniejszy etap jego życia jest dla ojca lub matki niełatwym doświadczeniem. Pierwszym takim momentem jest posłanie dziecka do przedszkola.Bywa tak, że sytuacja rodzinna lub materialna zmusza nas do wczesnego posłania naszego potomstwa do takiej instytucji. Nigdy nie są to proste chwile, jednak należy wtedy kierować się rozumem, a nie emocjami. Gdyż dziecko z czasem zaakceptuje (...)

Opublikowany przez Alicja | 2016/07/15

Czym się kierować wybierając przedszkole?

Jak poprawić swój śpiew czyli o emisji głosu

Artykuły powiązane: edukacja, kształcenie, muzyka, nauka, szkoła

(...) różnych ćwiczeń. Polegają one na powtarzaniu sylab na różnych wysokościach, podczas takich ćwiczeń mózg rejestruje i przekształca to tak aby można było śpiewać. Jednocześnie synchronizuje on dany mechanizm śpiewu, tworząc zgraną  całość.Podczas pobierania lekcji śpiewu podstawowym zadaniem jest nauczenie się odpowiedniej emisji głosu, obejmującej oddychanie, artykulację, zmianę barwy, dynamiki, nauka przechodzenia z (...)

Opublikowany przez Alicja | 2014/12/22

Jak poprawić swój śpiew czyli o emisji głosu

Znajomość języków obcych w firmie

Artykuły powiązane: edukacja, kursy językowe, nauka, szkoła, szkolenia językowe

(...) oferowanych usług. Szkolenia językowe dla firm przeprowadzane są w specyficzny sposób. Kurs poprzedzony jest audytem wewnętrznym, którego celem jest określenie rzeczywistego poziomu językowego pracowników. Normą jest, że poziom ten odbiega od powszechnie deklarowanego - (...)

Opublikowany przez Aneta | 2014/02/09

Znajomość języków obcych w firmie

Wyższe kompetencje - lepsza praca

Artykuły powiązane: edukacja, kursy, nauka, szkoła, szkolenia

(...) przeważającym w tym obszarze jest język angielski.Godną uwagi propozycją są autoryzowane szkolenia Oracle, które charakteryzują się wymogiem ukończenia testu końcowego. Dyplom potwierdza zdobycie kompetencji zatrudnionego specjalisty a także zakładanego obszaru zdolności. Profity będące następstwem uzyskania certyfikatu są niezaprzeczalne, oprócz pozyskania lepszej pracy, to również otwarta droga do podniesienia własnych kompetencji. Zakres kursów obejmuje kursy o profilu biznesowym, autorskie a także autoryzowane. (...)

Opublikowany przez Paweł | 2012/12/19

Wyższe kompetencje - lepsza praca

Norma ISO

Artykuły powiązane: iso, nauka, szkoła, szkolenia

(...) biznesowych w czasie dekoniunktury a także W jaki sposób w średnich oraz małych firmach zarządzać jakością procesów biznesowych? współorganizowane z przedsiębiorstwem Intelligent Management Solutions.. Biorąc pod uwagę niezwykle dużą popularność uruchamianych przez nas kursów i szkoleń o następujących zagadnieniach: Pełnomocnik ISO 9001:2000, Wymagania nowej normy ISO 9001:2008 i Audit Wewnętrzny Systemu ISO 9001:2008 zdecydowaliśmy o wznowieniu zajęć w sezonie (...)

Opublikowany przez Anna | 2012/12/10

Norma ISO