Kategorie

Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Opublikowany przez Anna | 2012/12/10

Norma ISO
W nowym sezonie szkoleń naszej Akademii zawarliśmy kursy i szkolenia, których funkcją jest zapoznanie słuchaczy a także uczestników z rolą, jaką w obniżaniu kosztów działalności przedsiębiorstwa może odgrywać zarządzanie jakością.

Należą do nich realizowane we współpracy z firmą Staufen Polska szkolenia: Organizacja miejsca pracy - System 5S, Warsztaty The World Class Manufacturing System, Wprowadzenie do strategii Six Sigma i kursy: Zarządzanie jakością procesów biznesowych w czasie dekoniunktury a także W jaki sposób w średnich oraz małych firmach zarządzać jakością procesów biznesowych? współorganizowane z przedsiębiorstwem Intelligent Management Solutions.. Biorąc pod uwagę niezwykle dużą popularność uruchamianych przez nas kursów i szkoleń o następujących zagadnieniach: Pełnomocnik ISO 9001:2000, Wymagania nowej normy ISO 9001:2008 i Audit Wewnętrzny Systemu ISO 9001:2008 zdecydowaliśmy o wznowieniu zajęć w sezonie wiosenno-letnim. Wznawiamy je w formule zaktualizowanej o najnowsze zmiany. Najnowsza propozycja szkoleniowa Akademii DEKRA Certification została poszerzona m.in. o szkolenia ISO 9001: Praktyczne wdrażanie systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności według normy ISO 22000, Auditor Wewnętrzny zintegrowanego systemu zarządzania zgodnie z normami ISO 14001 a także 9001, Auditor Wiodący ISO 9001:2008, kursy z obszaru ochrony informacji a także zabezpieczania danych osobowych i szkolenia specjalistyczne m.in.: Badanie jakości kontroli a także pomiarów wizualnych - MSA, Analiza ryzyka z wykorzystaniem metody FMEA, Statystyczne sterowanie procesami - SPC.
Kiedy interesuje cię problematyka oznakowania CE zapisz się na szkolenie CE, dzięki któremu dowiesz się jaka jest odpowiedzialność producenta i importera za wyrób i oznakowanie CE jak również poznasz problematykę bezpieczeństwa maszyn stosowanych w przemyśle. Aplikuj dziś na szkolenie już teraz na witrynie www.dekra-solutions.pl.

Fotografie:


nauka
szkolenia
szkoła
iso