Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Przedszkole

Artykuły powiązane: dzieci, edukacja, nauka, przedszkole, szkoła, zabawa, zabawki

(...) jak żłobek czy przedszkole. Niepubliczne przedszkole to bardzo dobry wybór. W takich placówkach, w grupach, jest zazwyczaj niewiele dzieci dzięki czemu opiekunowie mają możliwość poświęcenia dużej ilości czasu i uwagi konkretnemu (...)

Opublikowany przez Norbert | 2017/11/08

Przedszkole

Czym się kierować wybierając przedszkole?

Artykuły powiązane: nauka, przedszkole, szkolenia, wykształcenie

(...) tę zmianę, znajdzie rówieśników, z którymi będzie mógł się bawić i którzy umilą mi czas rozłąki z rodzicem. Tylko konsekwencja i nie okazywanie słabości mogą do tego doprowadzić. Wcześniej jednak należy szczególną uwagę poświęcić kwestii, do jakiego przedszkola zapisać dziecko.Nie jest to sprawa błaha i nie należy jej w ten sposób traktować. Tym bardziej jeśli mieszkamy w dużym mieście, które daje nam spory wybór i nie znamy każdej placówki oraz jej personelu na (...)

Opublikowany przez Alicja | 2016/07/15

Czym się kierować wybierając przedszkole?