Kategorie

Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Opublikowany przez Cecylia | 2012/12/13

Sale językowe
Sale językowe a także pracownie multimedialne Omnneo zostały zaprojektowane i wykonane w technologii cyfrowej, a więc w technologii jak przystało na XXI wiek w Europie.

Jest to zasadniczy wyróżnik oraz postęp w stosunku do staroświeckich a także nie odpowiadających już współczesnym warunkom działających w systemie analogowym pracowni multimedialnych.

Pracownie multimedialne Omnneo to kapitalna platforma dydaktyczna, jaka na wielu różnych szczeblach kształcenia wykorzystywana jest jako pomoc. Pracownie językowe zostały stworzone oraz zaprojektowane w taki sposób, aby skupiać w sobie możliwie maksymalną ilość funkcji i wariantów ale przy maksymalnie zminimalizowanym trybie sterowania. Dzięki temu udało się zawrzeć konsensus pomiędzy łatwością obsługi a funkcjonalnością.

Cyfrowe technologie przyszłości Omnneo to pracownie językowe XXI wieku. Pracownie multimedialne to inaczej sale multimedialne, w których odbywają się dzisiejsze lekcje języków obcych.

Sale multimedialne Omnneo firmy Gakko posiadają wiele niezaprzeczalnych zalet dzięki zaangażowaniu w nich najnowszych technologi, między innymi: praktycznie niczym nieograniczoną możliwość kreowania grup konwersacyjnych, łatwość a także intuicyjność obsługi, które sprawiają że opanowanie obsługi systemu jest stosunkowo banalne oraz możliwość rozwoju i ulepszania bez potrzeby zakupu nowego urządzenia (oszczędność wydatków).

Różnice technologiczne powodują, iż wydając pieniądze na pracownie multimedialne oparte na Omnneo kontrahent dostaje w atrakcyjnej cenie, urządzenie dużo prostsze w obsłudze a także mniej skomplikowane, bezawaryjne oraz zajmujące mniej miejsca, z opcją ciągłego rozwoju o ilości stanowisk oraz nowe funkcjonalności.

Fotografie:


szkolenia
szkoła
kształcenie