Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Jak zostać specjalistą IT?

Artykuły powiązane: it, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia

(...) systemy i platformy do wirtualizacji, szkolenia w obsłudze systemów Linux, iBM I czy iOS, a także systemów ochrony i bezpieczeństwa danych. Szkolenia tego typu obejmują każdy aspekt danej działalności - zaczynając od poprawnej instalacji, kończąc na zarządzaniu i konfigurowaniu pod konkretne potrzeby.Które szkolenie wybrać?Na rynku znajduje się taka ilość (...)

Opublikowany przez Aneta | 2018/05/25

Jak zostać specjalistą IT?

Przedszkole

Artykuły powiązane: dzieci, edukacja, nauka, przedszkole, szkoła, zabawa, zabawki

(...) dziecku. Wielu rodziców długo zastanawia się, do którego przedszkola wysłać dziecko, zdecydowanie nie jest to łatwy wybór. Do wyboru mamy placówki tradycyjne, państwowe, niepubliczne, przedszkole Montessori czy też inne, związane z (...)

Opublikowany przez Norbert | 2017/11/08

Przedszkole

Porozumieć się ze współpracownikami

Artykuły powiązane: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) pracowników coraz częściej kadry kierownicze zwracają uwagę na warsztaty trenerskie. Są to szkolenia obliczone na prowadzenie grupy, wzrost świadomości drugiego człowieka i zdobywanie umiejętności skutecznego porozumiewania się z nim. Dla kierowników szczególnie ważna może okazać się umiejętność godzenia pracowników i wprowadzania atmosfery zaufania w zespole. Wtedy na pewno wydajność pracy znacznie wzrośnie, ponieważ ludzie nie będą bali się (...)

Opublikowany przez Paweł | 2016/04/25

Porozumieć się ze współpracownikami

Nauka przed ważnymi egzaminami

Artykuły powiązane: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) Dobrze jest się uczyć na bieżąco, a przed egzaminem jedynie utrwalać zdobytą wcześniej wiedzę.Nie opuszczaj problemówJeśli nie umiemy sobie poradzić z jakimś zagadnieniem lub go nie rozumiemy, często mamy tendencję do odsuwania go "na później". Tymczasem tak nawarstwiający się materiał niestety, ale jest coraz trudniejszy do poznania. Dlatego warto jest od razu wszelkie wątpliwości rozwiewać i na bieżąco szukać pomocy. Dobrym (...)

Opublikowany przez Norbert | 2015/09/03

Nauka przed ważnymi egzaminami

Jak poprawić swój śpiew czyli o emisji głosu

Artykuły powiązane: edukacja, kształcenie, muzyka, nauka, szkoła

(...) Są ludzie którzy chcą nauczyć się śpiewać, jednak brak im słuchu muzycznego, zatem czy można nauczyć śpiewu ludzi nie posiadających słuchu muzycznego? Zdania są w tej kwestii bardzo podzielone. Jednak jeśli dziecko od najwcześniejszych dni życia ma styczność z muzyką, to jego mózg, będąc w okresie szybkiego rozwoju, chłonie wszystkie docierające do niego dźwięki. Kiedy więc najlepiej zacząć lekcje śpiewu ? (...)

Opublikowany przez Alicja | 2014/12/22

Jak poprawić swój śpiew czyli o emisji głosu

Wyniki polskich uczniów - czy szkoła uczy dobrze?

Artykuły powiązane: edukacja, egzaminy, kształcenie, szkoła

(...) Polscy uczniowie nie mają łatwego orzecha do zgryzienia, niestety program, jaki obowiązuje w szkołach jest niezwykle rozbudowany i tym samym sprawia, że na wiele tematów zwyczajnie nie starcza czau podczas lekcji. I choć podstawa programowa w gimnazjum wydaje się nie być zbytnio rozbudowana, to każdy nauczyciel wie, jak trudno jest cały program zrealizować.Niestety w trzyletnie gimnazjum wciśnięto wszystko, co się dało. Uczyniono je drugim Harvardem i sprawiono, że przebrnięcie przez te trzy lata nauki (...)

Opublikowany przez Aneta | 2014/07/21

Wyniki polskich uczniów - czy szkoła uczy dobrze?

Język obcy nie taki obcy!!

Artykuły powiązane: księgarnia, kształcenie, szkoła, szkolenia, wydawnictwo

(...) firm, także wymiana doświadczeń, poglądów biznesowych, kontraktów następuje właśnie w tym języku. Język angielski dla firm często organizowany jest w kameralnych grupach, miłej atmosferze, oczywiście jest to sponsorowany kurs przez pracodawcę.Obecnie coraz młodsze dzieci mają kontakt z językiem obcym. Przedszkola oferują nawet odziały z nauką (...)

Opublikowany przez Mikołaj | 2014/02/13

Język obcy nie taki obcy!!

Znajomość języków obcych w firmie

Artykuły powiązane: edukacja, kursy językowe, nauka, szkoła, szkolenia językowe

(...) audyt językowy weryfikuje wszelkie wątpliwości. Na podstawie audytu pracownicy firmy dzieleni są na mniejsze grupy o rożnym zakresie materiału oraz sposobie i tempie nauczania. Takie rozwiązanie sprzyja ukierunkowaniu kształcenia - zwłaszcza, że poszczególni pracownicy (...)

Opublikowany przez Aneta | 2014/02/09

Znajomość języków obcych w firmie

Wyższe kompetencje - lepsza praca

Artykuły powiązane: edukacja, kursy, nauka, szkoła, szkolenia

(...) Potrzeba szkoleń wynika z konieczności doskonalenia kadr i stałego zwiększania kompetencji personelu. Mogą one koncentrować się na aplikacjach biurowych (np. Excel, PowerPoint, Office, Word, administracji systemami i innych, systemach operacyjnych (np. Windows, Linux) i bazach danych (np. Oracle, MySQL, MS SQL). Bogata oferta w zakresie szkoleń, może świadczyć jedynie o dużej popularności i konieczności koncentracji na coraz bardziej wąskiej dziedzinie szkoleń.Podczas przeszukiwania internetu wpadło nam w oko co najmniej (...)

Opublikowany przez Paweł | 2012/12/19

Wyższe kompetencje - lepsza praca

Sale językowe

Artykuły powiązane: kształcenie, szkoła, szkolenia

(...) skupiać w sobie możliwie maksymalną ilość funkcji i wariantów ale przy maksymalnie zminimalizowanym trybie sterowania. Dzięki temu udało się zawrzeć konsensus pomiędzy łatwością obsługi a funkcjonalnością. Cyfrowe technologie przyszłości Omnneo to pracownie językowe XXI wieku. Pracownie multimedialne to inaczej sale multimedialne, w których odbywają się dzisiejsze lekcje języków obcych. Sale multimedialne Omnneo firmy Gakko posiadają wiele niezaprzeczalnych zalet dzięki zaangażowaniu w nich najnowszych technologi, między innymi: praktycznie niczym nieograniczoną (...)

Opublikowany przez Cecylia | 2012/12/13

Sale językowe

Norma ISO

Artykuły powiązane: iso, nauka, szkoła, szkolenia

(...) wiosenno-letnim. Wznawiamy je w formule zaktualizowanej o najnowsze zmiany. Najnowsza propozycja szkoleniowa Akademii DEKRA Certification została poszerzona m.in. o szkolenia ISO 9001: Praktyczne wdrażanie systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności według normy ISO 22000, Auditor Wewnętrzny zintegrowanego systemu zarządzania zgodnie z normami ISO 14001 a także 9001, Auditor Wiodący ISO 9001:2008, kursy z obszaru ochrony informacji a także zabezpieczania danych osobowych i szkolenia (...)

Opublikowany przez Anna | 2012/12/10

Norma ISO