Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Tableau - prosta wizualizacja danych

Artykuły powiązane: dane, dodatki, oprogramowanie, szkolenia, tableau, warsztaty

(...) programów jak: Tableau Desktop, Tableau Server, Tableau Online wszystkie z 14-dniowym okresem próbnym (potem należy wykupić płatną wersję) oraz z Tableau Reader i Tableau Public - które są dostępne za darmo.  Warsztaty z tableau pozwolą ci dokładnie (...)

Opublikowany przez Zenon | 2018/08/20

Tableau - prosta wizualizacja danych

Jak zostać specjalistą IT?

Artykuły powiązane: it, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia

(...) IT to szerokie pole do popisu dla osób zajmujących się komputerami, sprzętem oraz oprogramowaniem. Jak każdy inny zawód, tak i ten wymaga bycia na czasie, a pomóc w tym mogą specjalistyczne szkolenia.Szkolenia ITW Polsce szkolenia IT prowadzone są przez kilkadziesiąt różnych firm, warto jednak podkreślić, że niektóre specjalizują się w konkretnych obszarach (...)

Opublikowany przez Aneta | 2018/05/25

Jak zostać specjalistą IT?

Wybór idealnej szkoły

Artykuły powiązane: edukacja, kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) przyjaciół, znajomych, którzy posiadają starsze dzieci, które już uczęszczają do szkoły. Możemy być pewni, że polecana podstawówka to dobra szkoła. Jeśli cieszy się dobrymi opiniami, warto zainteresować się jej ofertą. Takie opinie możemy znaleźć także w Internecie. Można w (...)

Opublikowany przez Wanda | 2018/03/12

Wybór idealnej szkoły

Nowe dyrektywy i odpowiednie szkolenia

Artykuły powiązane: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) zmieniającymi się procedurami, jesteśmy przyzwyczajeni do szybkiego tempa zmian jednak bywa i tak, że nowi pracownicy mogą nie nadążać za tym jak wiele dzieje się w ustawodawstwie. Z tego powodu szkolenia to dobra okazja, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania osób mniej doświadczonych. Szkolenie z nowej dyrektywy to także okazja do utrwalenia naszej dotychczasowej wiedzy i wskazanie kierunków dla niej rozwoju, ugruntowanie codziennych obowiązków i związanych z (...)

Opublikowany przez Cecylia | 2016/12/19

Nowe dyrektywy i odpowiednie szkolenia

Czym się kierować wybierając przedszkole?

Artykuły powiązane: nauka, przedszkole, szkolenia, wykształcenie

(...) tyle dobrze. Wtedy niezastąpiona staje się lista zalet i wad każdego przedszkola, które bierzemy pod uwagę. W ten sposób zaczynamy dostrzegać na co zwracać uwagę wybierając przedszkole, a co ewentualnie okazuje się mało istotne. Stopniowo lista ta będzie przez nas uzupełniana, toteż niektóre placówki same zostaną wyeliminowane, gdyż nie będą spełniać naszych kryteriów.Coraz popularniejszym zjawiskiem jest stosowanie w przedszkolach metody Montessori (jako przykład może (...)

Opublikowany przez Alicja | 2016/07/15

Czym się kierować wybierając przedszkole?

Obowiązkowy system HACCP

Artykuły powiązane: certyfikaty, iso, jakość, szkolenia

(...) Po wkroczeniu Polski do UE, wszystkie polskie firmy, zajmujące się dystrybucją oraz produkcją żywności, muszą dostosowywać się do zasad systemu HACCP. Czym jest HACCP? Określenie to pochodzi z języka angielskiego (Hazard Analysis and Critical Control Point), które w polskim tłumaczeniu oznacza "Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli".W skrócie, głównym zadaniem, jakie powinien spełniać System HACCP, jest kontrola (...)

Opublikowany przez Iga | 2016/05/05

Obowiązkowy system HACCP

Porozumieć się ze współpracownikami

Artykuły powiązane: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) bycia osądzonymi, wyśmianymi lub źle ocenionymi za wykazanie swojej inicjatywy i zgłoszenie pomysłów. Chętniej będą też słuchali przełożonego, który posiada kompetencje interpersonalne oraz wie, jak rozmawiać z podwładnymi. Coaching biznesowy to także bardzo skuteczne narzędzie do podnoszenia efektywności pracowników firmy. W trakcie warsztatów i szkoleń wykonuje się wiele zadań polegających na użyciu wyobraźni, uruchomieniu empatii, wypróbowaniu (...)

Opublikowany przez Paweł | 2016/04/25

Porozumieć się ze współpracownikami

Nauka przed ważnymi egzaminami

Artykuły powiązane: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) rozwiązaniem mogą się okazać korepetycje. Mogą nam one pomóc w zarówno rozwiązywaniu indywidualnych kwestii jak i utrwalaniu wiedzy.Korzystaj z różnorodnych materiałówNasz mózg to ciekawy narząd. Oprócz tego, że potrzebuje odpowiedniej diety i snu, żeby dobrze funkcjonować, potrzebuje także różnorodnych bodźców. Inaczej się nudzi i trudno mu przyswajać informacje. Zapewniaj sobie możliwie wiele pomocy naukowych, które są (...)

Opublikowany przez Norbert | 2015/09/03

Nauka przed ważnymi egzaminami

Edukacja w Polsce.

Artykuły powiązane: edukacja, kształcenie, szkolenia

(...) Edukacja w Polsce, tak jak w każdym innym kraju jest bardzo istotnym tematem. Czymś, co po części stanowi o jego przyszłości. Dobra polityka edukacyjna to umożliwienie kształcenia w odpowiednich kierunkach, myślenie perspektywiczne – sama edukacja bowiem ma prowadzić do możliwości zaistnienia na rynku pracy. Jak wygląda polityka edukacyjna w Polsce? Czy jest odpowiednia? Szkoły podstawowe i gimnazja. Po reformie edukacji, przeprowadzonej w 1999 roku przez rząd Jerzego Buźka, wiele się w polskich szkołach zmieniło, jednak coraz częściej mówi się o błędnych decyzjach. Nie można się temu dziwić. Zamiana 8 letniej edukacji w szkole podstawowej, na krótszą edukację w szkole podstawowej i późniejszą w gimnazjum, nie doprowadziła do dużych zmian na lepsze. Konieczność zmiany szkoły w najtrudniejszym dla młodzieży czasie, nie zawsze wychodzi na dobre. (...)

Opublikowany przez Mikołaj | 2014/09/23

Edukacja w Polsce.

Język obcy nie taki obcy!!

Artykuły powiązane: księgarnia, kształcenie, szkoła, szkolenia, wydawnictwo

(...) języka obcego. Dzieci przez zabawę łatwiej przyswajają nowe słówka, wyrażenia, zdania. Dorośli, młodzież mają dostęp do nauki języków obcych praktycznie nieograniczony. Nie trzeba zapisywać się na kurs; można skorzystać z dobrodziejstw internetu. Znajdują się tam wspaniałe multimedialne programy do nauki. Często można znaleźć bezpłatne (...)

Opublikowany przez Mikołaj | 2014/02/13

Język obcy nie taki obcy!!

Egzamin dojrzałości

Artykuły powiązane: edukacja, kształcenie, matura, szkolenia

(...) Tak zwany egzamin maturalny czyli popularna matura jest egzaminem kończącym edukację na poziomie szkoły średniej (liceum czy technikum). Oczywiście, aby dostać świadectwo ukończenia owej szkoły nie trzeba zdawać matury, ale już trzeba ją mieć chcąc wybrać się na studia. Wyniki z matury są bardzo ważnym czynnikiem decydującym o tym, czy dany kandydat na studia dostanie się czy też nie. Ciężko jest dostać się na studia dzienne z polonistyki mając bardzo słabe wyniki z matury z języka polskiego, nawet jeśli z innych przedmiotów uczeń zdał (...)

Opublikowany przez Wanda | 2014/02/06

Egzamin dojrzałości

Wyższe kompetencje - lepsza praca

Artykuły powiązane: edukacja, kursy, nauka, szkoła, szkolenia

(...) Okazuje się, że pracownik który okresowo uczestniczy w kursach nabywa większe zdolności oraz bardziej ugruntowaną wiedzę w danym obszarze. Kursy oferują możliwość stałego zdobywania nowych zdolności a także zwiększenia kompetencji pracowników. Proponowane kursy odbywają się na różnym poziomie zaawansowania. Dotyczą zarówno dziedzin podstawowych jak również zaawansowanych. Najczęściej szkolenia skupiają się na jednym zagadnieniu. Coraz większą popularnością cieszą się kursy autorskie zarówno dla (...)

Opublikowany przez Paweł | 2012/12/19

Wyższe kompetencje - lepsza praca

Sale językowe

Artykuły powiązane: kształcenie, szkoła, szkolenia

(...) Sale językowe a także pracownie multimedialne Omnneo zostały zaprojektowane i wykonane w technologii cyfrowej, a więc w technologii jak przystało na XXI wiek w Europie. Jest to zasadniczy wyróżnik oraz postęp w stosunku do staroświeckich a także nie odpowiadających już współczesnym warunkom działających w systemie analogowym pracowni multimedialnych. Pracownie multimedialne Omnneo to kapitalna platforma dydaktyczna, jaka na wielu różnych szczeblach kształcenia wykorzystywana jest jako pomoc. Pracownie językowe zostały stworzone oraz zaprojektowane w taki sposób, aby (...)

Opublikowany przez Cecylia | 2012/12/13

Sale językowe

Norma ISO

Artykuły powiązane: iso, nauka, szkoła, szkolenia

(...) W nowym sezonie szkoleń naszej Akademii zawarliśmy kursy i szkolenia, których funkcją jest zapoznanie słuchaczy a także uczestników z rolą, jaką w obniżaniu kosztów działalności przedsiębiorstwa może odgrywać zarządzanie jakością. Należą do nich realizowane we współpracy z firmą Staufen Polska szkolenia: Organizacja miejsca pracy - System 5S, Warsztaty The World Class Manufacturing System, Wprowadzenie do strategii Six Sigma i kursy: Zarządzanie jakością procesów (...)

Opublikowany przez Anna | 2012/12/10

Norma ISO

Uczelnia wyższa w Poznaniu

Artykuły powiązane: edukacja, kształcenie, szkolenia

(...) Wyższa Szkoła Zawodowa 'Kadry dla Europy' znajduje się w stolicy Wielkopolski. W porównaniu do tego, co oferują inne uczelnie niepaństwowe my uruchamiamy różnorodne kierunki studiów a także specjalności oraz specjalizacje: ekonomia, pedagogika, filologia angielska, europeistyka, kierunek artystyczny - ochrona dóbr kultury, gospodarka przestrzenna, dziennikarstwo, finanse i rachunkowość, kulturoznawstwo, hotelarstwo, turystyka i rekreacja i amerykanistyka. Wyższa Szkoła Zawodowa 'Kadry dla Europy', oprócz kształcenia, zapewnia swoim studentom mnóstwo zajęć i imprez towarzyszących. (...)

Opublikowany przez Norbert | 2012/11/17

Uczelnia wyższa w Poznaniu