Kategorie

Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Opublikowany przez Norbert | 2020/01/28

Szkolenia fitness i pilates
Mawia się, że w zdrowym ciele zdrowy duch i jest w tym bardzo dużo racji.

Dobra forma fizyczna świetnie bowiem wpływa na nasze nastawienie psychiczne i chęć do życia. Regularne uprawianie sportu sprawi, że będziemy uśmiechnięci, pełni energii i motywacji, radośni i ogólnie będziemy cieszyć się każdym dniem.

Każdy powinien więc zająć się jakąś formą sportu, tak by zadbać o siebie. Może to być jazda na rowerze, może być pływanie na basenie, może także bieganie czy gimnastyka. Jeżeli ktoś lubi gry zespołowe niech pogra ze znajomymi w piłkę nożną lub siatkówkę.

Świetną formą aktywności fizycznej są na pewno również ćwiczenia fitness i wbrew pozorom, nie jest to zajęcie jedynie dla kobiet. Zajęcia tego typu mają jeszcze taki plus, że wykonuje się je w grupie, co znacznie podniesie naszą motywację. Nie można przecież ćwiczyć na pół gwizdka, gdy wszyscy dookoła patrzą. Harmonogram takich zajęć również sprawia, że czujemy się zobowiązani na nie przychodzić i nie pozostaniemy z lenistwa w domu.

Intensywność ćwiczeń także będzie dopasowana do zaawansowania danej grupy, więc absolutnie nie obawiaj się, że nie dasz rady lub coś podobnego. Jeżeli ktoś jest już wysportowany, a sport to jego prawdziwa pasja i zamierza uprawiać go regularnie póki mu starczy sił, to znajdzie się dla niego jeszcze jedna ciekawa opcja. Może bowiem połączyć przyjemne z pożytecznym i spróbować swoich sił jako instruktor fitness.Ze znalezieniem odpowiednich szkoleń nie powinno być problemu, bo odbywają się bowiem w każdym większym mieście i nie będzie żadnego problemu by skorzystać z takiej oferty. Jednym z takich organizatorów jest p. Marta z mypilatesmethod.com ( http://mypilatesmethods.com/szkolenia/fitness/), dla której oprócz zawodowego spełnienia jest to wielka pasja.

Przyszły instruktor nauczy się z takich zajęć między innymi pracy z grupą i odpowiedniego podejścia do niej. Jeżeli zechce rozszerzyć swoje uprawnienia, może ukończyć także kurs instruktora pilates. Kurs pilates i kurs fitness w jednym sprawią, że nie będzie miał problemów ze znalezieniem pracy.

Fotografie:


hobby
rozrywka
czas wolny
sport