Kategorie

Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Opublikowany przez Norbert | 2012/11/17

Uczelnia wyższa w Poznaniu
Wyższa Szkoła Zawodowa 'Kadry dla Europy' znajduje się w stolicy Wielkopolski.

W porównaniu do tego, co oferują inne uczelnie niepaństwowe my uruchamiamy różnorodne kierunki studiów a także specjalności oraz specjalizacje: ekonomia, pedagogika, filologia angielska, europeistyka, kierunek artystyczny - ochrona dóbr kultury, gospodarka przestrzenna, dziennikarstwo, finanse i rachunkowość, kulturoznawstwo, hotelarstwo, turystyka i rekreacja i amerykanistyka. Wyższa Szkoła Zawodowa 'Kadry dla Europy', oprócz kształcenia, zapewnia swoim studentom mnóstwo zajęć i imprez towarzyszących. Dla naszych słuchaczy współorganizujemy juwenalia w Poznaniu, organizujemy imprezy integracyjne dla słuchaczy pierwszego roku, przewidujemy wyjazdy w ramach zajęć, prowadzimy wynajem sal a także organizujemy obozy wędrowne. Nie ważne, który kierunek studiów wybierzesz, a zatem czy będzie to: amerykanistyka, kulturoznawstwo, ekonomia, turystyka i rekreacja, kierunek artystyczny - ochrona dóbr kultury, hotelarstwo, europeistyka, filologia angielska, pedagogika, dziennikarstwo, finanse i rachunkowość a także gospodarka przestrzenna zaoferujemy ci studia w Poznaniu w systemie 2-etapowym. Na początek zapraszamy na studia licencjackie trwające 3 lata. Następnie, jeżeli chciałbyś się nadal uczyć, zaproponujemy ci studia magisterskie uzupełniające w Poznaniu. A jeżeli i to nie wyczerpie twojego apetytu na wiedzę na jednym z wybranych przez ciebie kierunków zaoferujemy ci studia podyplomowe. Na każdym z profili zabezpieczyliśmy aż 215 miejsc dla studentów. Prowadzimy zapisy na wszystkie wydziały studiów na rok akademicki 2010/2011. Rekrutacja i dalsze procedury rekrutacyjne do Wyższej Szkoły Zawodowej 'Kadry dla Europy' w Poznaniu rozpoczynają się dnia 20. czerwca 2010.

Fotografie:


szkolenia
edukacja
kształcenie