Najnowsze

Wraz z biurem brokerów ubezpieczeniowych Adler Brokers Group zapraszamy na szkolenie dotyczące możliwości wyboru ofert ubezpieczeniowych spośród dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Dla wszystkich entuzjastów edukacji przygotowaliśmy badania, które mają służyć tworzeniu zasobów informacyjnych dla polityki edukacyjnej w Polsce.


Wybór idealnej szkoły

Artykuły powiązane: edukacja, kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) Jak co roku początek września to czas kiedy dzieci i młodzież rozpoczną nowy rok szkolny. Dla jednych będzie to kontynuacja nauki, dla innych natomiast rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Mowa tu oczywiście o maluchach rozpoczynających naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej.  Zanim (...)

Opublikowany przez Wanda | 2018/03/12

Wybór idealnej szkoły

Nowe dyrektywy i odpowiednie szkolenia

Artykuły powiązane: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) Szkolenie z nowej dyrektywy zawsze wiążę się z pewnym niepokojem osób, które są odpowiedzialne za wcielenie jej w życie, ponieważ oznacza to wdrożenie nowych specyfikacji i procedur, odbiegających od tego jak dotychczas działał dany odcinek pracy. Z tego powodu szkolenia są prowadzone zawsze wtedy gdy nowe informacje należy skutecznie rozpowszechnić wśród pracowników i dać im czas na ich przyswojenie oraz zorientowanie się w nowej rzeczywistości firmowej. Często z pomocą przychodzą (...)

Opublikowany przez Cecylia | 2016/12/19

Nowe dyrektywy i odpowiednie szkolenia

Czym się kierować wybierając przedszkole?

Artykuły powiązane: nauka, przedszkole, szkolenia, wykształcenie

(...) Każdy rodzic prędzej, czy później musi pogodzić się z tym, że jego dziecko zaczyna dorastać. Dlatego każdy ważniejszy etap jego życia jest dla ojca lub matki niełatwym doświadczeniem. Pierwszym takim momentem jest posłanie dziecka do przedszkola.Bywa tak, że sytuacja rodzinna lub materialna zmusza nas do wczesnego posłania naszego potomstwa do takiej instytucji. Nigdy nie są to proste chwile, jednak należy wtedy kierować się rozumem, a nie emocjami. Gdyż dziecko z czasem zaakceptuje (...)

Opublikowany przez Alicja | 2016/07/15

Czym się kierować wybierając przedszkole?

Porozumieć się ze współpracownikami

Artykuły powiązane: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) W świecie biznesu coraz mocniej dochodzi do głosu fakt, że efektywność to nie tylko abstrakcyjne pojęcie. Zależy ona bardzo mocno od kondycji psychicznej pracowników i ich wzajemnych relacji - czym lepiej zespół potrafi się porozumiewać, tym lepiej pracuje.Z tego powodu coraz więcej przełożonych decyduje się nie tylko na tradycyjne szkolenia biznesowe. Widać coraz większą świadomość w zakresie efektywnej pracy w zespołach, dlatego w planowaniu rozwoju (...)

Opublikowany przez Paweł | 2016/04/25

Porozumieć się ze współpracownikami

Nauka przed ważnymi egzaminami

Artykuły powiązane: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) Matura czy egzamin gimnazjalisty wymagają solidnego przygotowania. To w końcu od nich zależy nasza przyszłość! O czym nie można zapomnieć? Jak się przygotowywać?S jak systematycznośćNiestety, ale z tym jest przeważnie największy problem. W końcu wydaje nam się, że skoro do egzaminu jeszcze rok, to będzie jeszcze masę czasu, aby się przygotować. Tymczasem ten czas szybko mija, a my zostajemy ze stertą nieprzerobionego materiału. (...)

Opublikowany przez Norbert | 2015/09/03

Nauka przed ważnymi egzaminami